Blog

Čaro a sila masážnych olejov.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
VK
WhatsApp

Už je to nejaký ten čas, čo som podľahla kúzlu pleťových olejov.

Pôžitok z olejov si doprajem každý deň.
Milujem ich vôňu, ale aj pocit na pleti, ktorý sa vďaka účinným zložkám pri masáži naplno rozvinie. Majú veľkú silu aj účinnosť a sú prospešné pri mnohých kožných problémoch a nedokonalostiach na pleti. Pomáhajú s akné, jazvami, ekzémom, minimalizujú výskyt vrások, zjemňujú už vrásky existujúce vrásky, zvyšujú elasticitu pleti, vyrovnávajú farebný tón pleti, pokožka pri pravidelnom používaní získava zdravý a žiarivý vzhľad.

Dôležité je, aby ste si vybrali vzhľadom k Vašej pleti správny typ oleja. Ak máte mastnú pleť alebo ste zmiešaný typ pleti, mali by ste zvoliť suchšie oleje, naopak suchá pleť výborne znesie aj mastnejšie oleje.
Niektoré typy olejov, sú vhodné pre každý typ pletí, ale aj citlivú pleť.

Ja pravidelne striedam oleje podľa ročného obdobia, aktuálneho stavu a potreby pleti, ale aj podľa chuti a nálady. Medzi moje najobľúbenejšie oleje, čo sa týka zloženia, pocitu a účinnosti patria : Orient olej,, Kávový olej, Argánový olej a Lemongrass.

V lete siaham po Orient olejčeku častejšie, pre jeho 100 % prírodné zloženie, mandĺového, jojobového oleja, plus vitamínu E, ktorý je nazývaný aj elixír mladosti.

Zvýhodnená sada na masáž tváre
Original price was: 61,31 €.Current price is: 55,00 €.