Blog

Joga tváre

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
VK
WhatsApp
Mnohé sme pochopili, že tak ako aj naša duša, naše telo, tak aj naša tvár si vyžaduje starostlivosť. Náš postoj zásadne ovplyvňuje, či starostlivosť o naše telo, tvár, je len povrchná  záležitosť, nutnosť, alebo láskavá starostlivosť, vychádzajúca z vďačnosti za telo aj tvár, ktoré máme.
Náš postoj zásadne ovplyvňuje, či starostlivosť o naše telo, tvár, je len povrchná  záležitosť, nutnosť, alebo láskavá starostlivosť, vychádzajúca z vďačnosti za telo aj tvár, ktoré máme.
Pri cvičení našej tváre, venujeme čas sami sebe, dotýkame sa našej tváre, uvedomujeme si svaly o ktorých sme možno pred tým, ani netušili, že vôbec existujú. Joga tváre, tak ako aj joga tela, je životný štýl, ktorý zahŕňa aj určité pravidlá .
Tak ako pri cvičení jogy je potrebné zharmonizovať telo so svojou mysľou, svojim vnútrom, tak aj cvičenie jogy tváre prináša isté stíšenie, precítenie svalov, uvoľnenie napätia.
Veľa žien, ktoré začali cvičiť jogu tváre, zmenili aj vzťah k sebe samej .
Naučili sa zmieriť aj s nedostatkami, ktoré ich pred tým trápili.
Pohybom svalov, dochádza k zlepšeniu prúdenia lymfy, pokožka sa napne, rozjasní, prečistí.
Cvičením tvárových svalov, sa nám mení aj výraz tváre na mäkší, uvoľnenejší, mladší, žiarivejší, šťastnejší .
Som šťastná že joga tváre sa stala mojou súčasťou.
Pomáha mi udržať v dobrom stave nielen moju pleť, ale aj moje nastavenie, uvedomenie si svojej hodnoty aj napriek tomu že si uvedomujem aj svoje nedostatky.
Zvýhodnená sada na masáž tváre
Original price was: 61,31 €.Current price is: 55,00 €.