O mne

joga-tvare-sk - joga psiare 1
Volám sa Renáta Baranová, mám 54 rokov, som lektorkou a školiteľkou, jogy tváre.
Som  mama dvoch dospelých detí, dcéry 33 a syna 30.
Moja cesta  k cvičeniu jogy tváre nebola jednoduchá a stála ma veľa námahy, neúspechov a pádov, ale oplatilo si veriť a byť trpezlivá.

Všetko začalo pred deviatimi rokmi, keď som mala 45 rokov a prechádzala som pre mňa veľmi ťažkým, životným obdobím.
Práve to bol zlom, kedy som začala cítiť, že vplyvom ťažkých životných situácií, sa moja tvár začínala meniť, vyzerala unavene a strhane, kontúry tváre začali pomaly ochabovať, pleť strácala pevnosť a jas.
Cítila som sa nekomfortne a unavene, to bol u mňa zlom, kedy som si povedala že s tým musím niečo robiť.

Začala som sa pomaličky zoznamovať aj so svalmi na tvári, študovala som ich usporiadanie, prácu aj ich funkciu.

Postupne som sa naučila kontrolovať mimiku, učila som sa správne svaly pri cvičení zapájať a preciťovať. Pomaličky krok po kroku, som si pridala nové, ťažšie cviky, začala som postupne pridávať aj masáže.

Moju slabosťou sú práve masážne techniky, ktoré mi úplne učarovali, som doslova závislá na rôznych masážnych technikách, ktoré sú už pokročilejšie ale aj účinnejšie.
Mojim vzorom sú Ruské školiteľky a cvičiteľky, ktorým sa darí úplne prirodzeným a absolútne neinvazívnym technikám, udržať pleť zdravú,hladkú, pevnú a pružnú.

Pravidelným cvičením sa moja tvár začínala pomaličky spevňovať, stredná časť tváre nadobudla pevnosť a objem, vďaka pevným líčkam, sa vytratil unavený a strhaný výraz tváre, pleť sa pekne spevnila, zjednotila a rozžiarila. Najviac som hrdá na moje pevné líčka, ktoré som si práve cvičením vybudovala.

Tiež hladké čelo, pevný krk aj dekolt.

Som šťastná, že som našla v cvičení Jogy tváre.
Ovplyvňuje nielen môj vzhľad, ale aj to, ako sa cítim, čo je v dnešnej hektickej dobe veľmi dôležité.

To ako sa cítime, je úzko spojené s našou tvárou, všetky emócie sa do nej ukladajú a pokiaľ ste veľmi emotívny človek ako ja, najviac sa v našej tvári odzrkadlí stres a trápenie.

Práve cvičením si viem všetky negatívne veci odbúrať, viem sa uvoľniť hlavne psychicky, vidím nech je ako ťažko, svetielko na konci tunela.
Cvičenie a masírovanie, je pre mňa relax, rituál, ktorý mi pomáha ustáť aj horšie chvíle a dokáže ma pozdvihnúť aj psychicky.

Fakturačná adresa

Renáta Baranová
9 mája 648/12
96601 Hliník nad Hronom
IČO: 52787931
DIČ:

E-mail: info@joga-tvare.sk

Napíšte mi email a spýtajte sa, čo Vás zaujíma. Odpoviem Vám hneď ako to bude možné.

Mobil: 0908 708 449

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Buďme v kontakte