Argánová olejová masážna sviečka Vivalu

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Masážna sviečka s arganovým olejom napomáha spevneniu pokožky, pomáha proti jej starnutiu a chráni pokožku pred smogom, vetrom a slnkom. Arganový olej je známy aj vďaka ďalším účinkom – posilňuje krehké nechty a dodáva vlasom lesk.

 

Cena: 24,99 
Značka:LUTB100ARG

Popis

Argánová olejová masážna sviečka Vivalu 100 ml

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

Masážna sviečka s argánovým olejom napomáha spevneniu pokožky, pomáha proti jej starnutiu a chráni pokožku pred smogom, vetrom a slnkom.

Argánový olej je známy aj vďaka ďalším účinkom – posilňuje krehké nechty a dodáva vlasom lesk.

So sviečkou môžete urobiť pravidelnú masáž tváre ale aj  2-3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu masážnej emulzie negytívny vplyv. Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FCS certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

 

Výhody :

Argánový olej,  (vďaka svojim vlastnostiam a účinkom) je prezývaný tekuté / marocké zlato. Vhodný najmä pri  suchej pokožke. Napriek tomu, že je arganový olej mastný, do pokožky sa rýchlo vstrebe a neupcháva póry.

Argánový olej pomáha napínať pokožku, ktorá potom pôsobí  prirodzene spevnene.

Argánový olej  pomáha zvlhčovať a regenerovať suchú pokožku. Všeobecne platí, že zlepšuje textúru pleti a zanechá ju jemnú a vláčnu.

 Argánový olej, je vhodný aj proti striám, pretože má výborné  má hydratačné vlastnosti pre pokožku. 

Argánový olej, je vhodný  na masáž proti starnutiu a na spevnenie pokožky. Vďaka svojim vlastnostiam (obsah viac ako 75% nenasýtených mastných kyselín, bohatý na vitamín E) je veľmi účinný na popraskanú pokožku, chráni pokožku pred smogom, vetrom a slnkom.

Posilňuje krehké nechty.

 

Zloženie :

Zloženie masážne sviečky: bambucké maslo, kokosový olej, palmový olej, kyselina stearová,
kyselina palmitová, arganový olej, parfém, linalool, citronelol, bavlnený knôt.

 

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie. Nalejte masážny olej na masírované miesto popr. do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž. Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva v masáži pokožky ako zvlhčujúci balzam, obsahujúci aktívne zložky rôznych receptúr. Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia) roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.