Rich Cream Hands & Feet PRO

400 g

Hydratačný-regeneračný krém na ruky a nohy s obsahom 10% urey.

Cena: 67,09 
Značka:LRCHFPRO/2

Popis

Receptúra ​​Rich Cream Hands & Feet PRO je bohatá na vybrané aktívne zložky, regeneruje a poskytuje okamžitú úľavu aj veľmi suchej, drsnej a popraskanej pokožke. Jeho 10% koncentrovaná urea dokonale hydratuje a zvláčňuje, avšak pokožku nadmerne neolupuje.

Pravidelné používanie Rich Cream  zaisťuje efekt jemnej, hladkej a dobre ošetrovanej pokožky rúk a nôh. Táto kozmetika pre špeciálne potreby vám dá zabudnúť na drsnú pokožku a podráždenie spôsobené častým používaním čistiacich prostriedkov. Používajte bohatý krém tak často, ako potrebujete. Prípravok sa okamžite vstrebáva, vďaka čomu sa ihneď po jeho aplikácii môžete vrátiť k svojim aktivitám.

Urea (10% UREA) a lipozomálna kyselina hyalurónová zvyšujú vlhkosť pokožky úpravou chemickej štruktúry proteínov. Chránia miesto viazania vody, vďaka čomu sa zvyšuje jej obsah v stratum corneum. Tento proces vedie k zníženiu transepidermálnej straty vody (TEWL) v dôsledku zníženia gradientu obsahu vody v epiderme v porovnaní s dermis. V dôsledku toho si pokožka zachováva optimálnu úroveň vlhkosti; zlepšuje sa jej elasticita a vitalita.

Komplex zložiek upokojujúcich podráždenie, vyhladzuje a urýchľuje regeneráciu – glukonolaktón, glukonát zinočnatý, D-pantenol a alantoín – poskytuje úľavu aj veľmi suchej alebo podráždenej pokožke. Zabezpečuje jej hladkosť a hebkosť.

Biotín a vitamín E stimulujú procesy a posilňujú pokožku a nechty.

Jeho jedinečný na trhu Liposomal Collagen Complex chráni pokožku pred stratou vlhkosti, nasýti ju kolagénom, zlepšuje elasticitu, opravuje a stimuluje regeneráciu.

Výhody :

Ako bohatý krém funguje?
  • Zvyšuje vlhkosť pokožky
  • zjemňuje a vyhladzuje pokožku
  • upokojuje podráždenie spôsobené napríklad čistiacimi prostriedkami
  • odstraňuje svrbenie a pocit pnutia pokožky
  • urýchľuje regeneráciu pokožky
  • poskytuje úľavu suchej, drsnej a popraskanej pokožke