Gua – Sha Ametyst

Vytvorte si vlastný rituál pre zdravú krásnu pleť s masážnou pomôckou Gua – Sha  Ametyst.

Kameň Gua – Sha z čarovného Ametystu vám umožní komplexne sa postarať o stav vašej pokožky. Pravidelné masáže tváre stimulujú krvný obeh, odstraňujú napätie, pokožku viac okysličujú a rýchlejšie regenerujú. Masáže s holistickými pomôckami pomáhajú uvoľniť napäté svaly (je to jeden z faktorov ovplyvňujúcich starnutie tváre). Taktiež posilňujú prietok krvi a lymfy, vyživujú tkanivá zvnútra, zlepšujú pevnosť pokožky, odstraňujú opuchy, dodajú pleti zdravý žiarivý vzhľad.

 

Cena: 22,90 
Značka:SGA/A-A

Popis

 

Masážny kameň Gua – Sha je vyrobená z prírodného  kremeňa Ametystu  v najväčšej kvalite A + ktorý  je krásnej sýto fialovej farby a je považovaný za kameň  inšpirácie.

Ametyst je predovšetkým kameň duchovnej čistoty a meditácie. Prepája dušu s duchovným svetom. Jeho vyžarovanie je harmonické a uvádza do rovnováhy myseľ a cit. Je symbolom premeny. Mierni žiaľ, dokonca prináša útechu a kľudný, hlboký spánok. Priaznivo ovplyvňuje hlavne poruchy spôsobené duševným napätím, stresom a nespracovanými negatívnymi zážitkami, ktoré zostali hlboko v podvedomí. Ametyst je od nepamäti doporučovaný proti neurózam všetkého druhu. Výrazne pomáha pri bolestiach hlavy a migréne.

Masáž tváre  pomocou špeciálneho kameňa Gua- Sha je adaptovaná zo starodávnej čínskej masážnej techniky. Pomáha uvoľniť svalové napätie, vyhladiť vrásky a spevniť kontúry tváre. Stimuluje tok lymfy a odvádzanie toxínov, zvyšuje tak absorpciu a účinnosť použitých  z kozmetických prípravkov.

Gua –  Sha nástroje sa líšia tvarom a sú navrhnuté tak, aby kopírovali štruktúru kostí. Jemnou masážou dosiahnete zvýšenie cirkulácie a lymfatického toku v tvári. Čím vyššia je kvalita kameňa, tým lepší účinok. Náš kameň  Gua – Sha z Ametystu je vysoko kvalitný, nejedná sa o napodobeninu z plastu. Jemnou masážou dosiahnete zvýšenie cirkulácie a lymfatického toku v tvári. Čím vyššia je kvalita kameňa, tým lepší účinok.

Masážou tváre s Gua – Sha sa zbavíte prebytočných tekutín z tkanív – opuchov. Pokožka bude viac prekrvená a vaša pleť pružná.

 pozitívny vplyv na psychiku a znižuje napätie v tvári.

 

Výhody masáže kameňom Gua – Sha :

 • Stimuluje krvný obeh a dodáva pleti pružnosť
 • Napomáha produkcii kolagénu
 • Zlepšuje prúdenie lymfy
 • Uvoľňuje napätie tvárových svalov
 • Pomáha tónovať a dvíhať svaly
 • Zjemňuje jemné linky a vrásky
 • Znižuje opuchy
 • Znižuje zápal
 • Vypína pokožku
 • Rozjasňuje pleť
 • Zlepšuje vstrebávanie pleťového séra, krému či oleja

 

Vlastnosti :

 

Je kameňom čistoty ducha a meditácie, pôsobí ako spojnica duše a duchovna. Smeruje naše myslenie k tvorivej práci a prebúdza  v nás intuíciu.

Pomáha čistiť a vyrovnávať emócie,  je to veľmi obľúbený kameň.

Masážny kameň Gua- Sha je považovaný za malý zázrak dostupný pre každého, kto chce pleti dopriať to naj tou najprirodzenejšou cestou.

Gua – Sha existuje v tradičnej čínskej medicíne už tisíce rokov a je vyrobený z polodrahokamov.

Jemná masáž stimuluje prietok krvi v tvári, znižuje jej napätie, zbavuje opuchov a príjemne prekrví pokožku.

Redukuje vrásky a obnovuje tak prirodzené línie tváre.

Pleť pôsobí celkovo mladším a zdravším dojmom.

Variant z ametystu,  v tvare srdca.

Starostlivosť o  ametyst Gua -sha

Čistenie robíme pod tečúcou vodou, po každom použití kameňa. Nabíjame ho na mesačnom svite alebo na horskom krištáli. Neodporúča sa nabíjať ho na priamom slnku, môže vyblednúť a stratiť farbu.

 

Materiál :

Masážny kameň Gua -Sha je vyrobená z prírodného  kremeňa ametystu  v najväčšej kvalite A + ktorý  je krásnej sýto fialovej farby.

 

Ako používať masážnu pomôcku Gua- Sha :

 

Masírujte pleť s pomocou obľúbeného oleja alebo séra.

Tip na masáž :

 

Pre chladivý efekt  a odstránenie opuchov, dajte pomôcku na pár minút do chladničky.

 

 

<< späť