Himalájska masážna sviečka Vivalu

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Vhodná pre peelingovú masáž . Vyživuje a napomáha regenerácii. Kokosové maslo má omladzujúce vlastnosti a chráni pleť pred podráždením. Obsahuje vitamín E a A.  Okrem drobných častí himalájskej soli obsahuje bambucké maslo alebo vitamíny A a E. Okrem peelingového efektu má teda aj hlboko hydratačné účinky, ktoré pomôžu pokožke vyzerať mladšie a zdravšie.

 

 

 

 

 

Cena: 24,99 
Značka:LUTB100HIM

Popis

Himalájska masážna sviečka Vivalu 100 ml

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

Masážna sviečka s himalájskou soľou pokožku vyživuje a je zároveň vhodná ako peeling.

Hladká a vyživená pokožka. Obsahuje a aktívne zložky himalájskej soli s regeneračným účinkom. Jemný peeling s kokosovým maslom a bambuckou maskou.

Vyživuje a napomáha regenerácii. Obsahuje vitamín E a A. Upokojuje podráždenie pleti. Sviečka obsahuje bambuckú masku – Bambucké maslo je vhodné pre všetky typy pleti – aj tie veľmi citlivé. Je vláčne a hodvábne, neupcháva póry, je protizápalové. Má anti-aging účinky, pomáha pleti
Upokojuje podráždenie pleti. Sviečka obsahuje bambuckú masku – na vytváranie kolagénu. Obsahuje vitamín E a má ochranný faktor SPF 3-4.

So sviečkou môžete urobiť pravidelnú masáž tváre ale aj  2-3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu masážnej emulzie negytívny vplyv. Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FCS certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

 

Výhody :

Anti aging – účinky

Vyživuje a regeneruje pokožku

Protizápalové účinky, neupcháva póry

Jemný peeling s kokosovým maslom a bambuckou maskou

Obsahuje vitamín E a má ochranný faktor SPF 3 – 4

 

Zloženie :

bambucké maslo, kokosový olej, palmový olej, kyselina palmitová, kyselina stearová, parfém, himalájska ružová soľ,

citral, benzyl salicylatre, bavlnený knôt, benzyl benzoate, limonén

 

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie. Nalejte masážny olej na masírované miesto popr. do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž. Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva v masáži pokožky ako zvlhčujúci balzam, obsahujúci aktívne zložky rôznych receptúr. Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia) roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.