Hydro Balance Face Cream

50 ml

Ultra hydratačný krém na starostlivosť o všetky typy pleti. Obsahuje unikátny Liposomal Collagen Complex – komplex prírodných peptidov rybieho kolagénu v lipozómoch, a taktiež koktail aktívnych látok, ktoré zabezpečujú a udržiavajú hydrolipidovú rovnováhu pleti.
Cena: 31,78 
Značka:LPHBFCN/50

Popis

 Vďaka ľahkej konzistencii sa ľahko vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú, hydratovanú a žiarivú. Revolučná receptúra ​​- obsahuje iba prírodné konzervačné látky.
Revolučná, vylepšená receptúra ​​produktu nie je len o Liposomal Collagen Complex – peptidoch rybieho kolagénu v lipozómoch a lipozomálnej kyseline hyalurónovej pre ešte lepšie účinky. Zabezpečili sme, aby nový krém na tvár Hydro Balance obsahoval iba prírodné konzervačné látky, zmäkčovadlá a ďalšie zložky. Preto nové zloženie obsahuje okrem iného karagénan – „prírodný silikón“, ktorý je bezpečný pre vašu pokožku a nemal by vás znepokojovať.

Výhody:

• intenzívne a dlhotrvajúce zvýšenie úrovne vlhkosti pokožky a
pevnosť
• nasýtenie pokožky kolagénovým proteínom (efekt hustej, zdravej pokožky)
• spomaľuje proces starnutia pokožky, vyhladzuje vrásky a
zabraňuje vzniku nových
• regenerácia epidermis a ochrana pred škodlivými
vonkajšie faktory
• optimálne zlepšenie vzhľadu a stavu pokožky

Zloženie:

Liposomal Collagen Complex– na trhu unikátny komplex, ktorý je inovatívnou kombináciou prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorínov, lumikánov, histónov, obsiahnutých v lipozomálnom nosiči.
Zabezpečuje, aby sa látky dostali do hlbších vrstiev, kde prebiehajú dvojnásobné procesy kolagénového proteínu: vyplnenie a rekonštrukcia už poškodených kožných štruktúr a naštartovanie tvorby nového kolagénu. Proteíny rybieho kolagénu poskytované lipozómami regenerujú, spevňujú, vyhladzujú vrásky, stimulujú HSP pre bunkovú ochranu. Pomáhajú aj v boji proti zafarbeniu, rozjasňujú a vyrovnávajú farbu pleti.
Liposomal Collagen Complex od Larens tiež poskytuje viditeľné, okamžité účinky:
• výrazná redukcia vrások (viditeľná aj na USG teste)
• nasýtenie pokožky kolagénom (efekt hustej, zdravej pokožky)
Dôležité je, že na vytvorenie Liposomal Collagen Complex neboli použité žiadne dráždivé alebo toxické rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry, konzervačné látky. Preto je výrobok bezpečný pre alergickú a citlivú pokožku vyžadujúcu špeciálne ošetrenie.
Lipozomálna kyselina hyalurónová– vyhladzuje pokožku, podporuje ochranné vlastnosti, zadržiava vodu. Používa sa aj ako prírodný film, ktorý pokrýva rohovú vrstvu pokožky a chráni ju pred prenikaním chemikálií a baktérií. Vďaka lipozomálnej forme sa dostáva do hlbších vrstiev pokožky.
Hydromanil™– rastlinná hydratačná zložka, má vynikajúce aplikačné vlastnosti, vytvára na povrchu pokožky veľmi jemný, nelepivý film. Hydromanil vykazuje okamžitý hydratačný účinok, ktorý zostáva na pokožke dlhú dobu.
Koloidné striebro– je vysoko účinná antibakteriálna a protizápalová zložka. Tento prvok života regeneruje a hydratuje, upokojuje pokožku, zmierňuje všetky podráždenia pokožky. Je to tiež silná zbraň v boji za udržanie mladej pevnej pokožky.
Vitamín C– viditeľne redukuje vrásky, ale zároveň dokonale vyživuje,
okysličuje a zosvetľuje pokožku, vďaka čomu je hladká a žiarivá. Toto
zložka tiež posilňuje kapilárne cievy a stimuluje kolagén
výroby.
Squalane– dodáva živiny, hĺbkovo hydratuje a okysličuje pokožku, zabraňuje vráskam a strate jasu.
Alantoín– ako derivát močoviny pokožku intenzívne hydratuje, regeneruje, upokojuje podráždenia a napomáha pri obnove poškodenej pokožky.
INCI: Aqua, Pentylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Squalane, Glyceryl Stearate Citrate, Trietylhexanoin, Cetearyl Alcohol, Fosphatidylcholin, Ampylene Collegin, American Colladines, Arachidyl Glucoside /lyzínový polypeptid, palmitoylový oligopeptid, kyselina mliečna, tokoferol, hydrolyzovaná guma Caesalpinia Spinosa, guma Caesalpinia Spinosa, hyaluronát sodný, extrakt z citrusových plodov, karagénan, tokoferylacetát, koloidné striebro, alantoín, alantoín, alantoín, dehydroacetium-Alkocid sodný Sorbate, Parfum

Aplikácia:

Aplikujte ráno a večer na vyčistenú tvár a krk.