Masážna sviečka mandľovo perlová

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Perlový púder je ľahký, vzácny a jemný. Sviečka obsahuje mandľový olej, ktorý spomaľuje starnutie pokožky, upokojuje zápaly a popáleniny a je vhodný aj na detskú pokožku.

 

Cena: 24,99 
Značka:LUTB100PEA

Popis

Masážna sviečka mandľovo perlová 100 ml

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

So sviečkou si môžete urobiť 2 – 3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu  masážnej emulzie negatívny vplyv.

Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FSC certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

Je navrhnutý tak, aby odvádzal prebytočné teplo, zamedzuje plytvaniu a umožňuje ľahké dávkovanie. Akonáhle je produkt spotrebovaný, džbánok sa stáva vyhľadávanou nádobou na ďaľšie použitie.

Kozmetické a masážne sviečky poskytujú možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

 

Výhody :

Masážna sviečka na báze bambuckého a madľového oleja a perlového púdru.

Perlový prášok je dokonalou zložkou produktov starostlivosti o pleť, ale nie je žiadnou novinkou.

V čínskej a ajurvédskej medicíne sa používa už tisíce rokov kvôli detoxikačným, protizápalovým a relaxačným účinkom.

Perla je známa tým, že prirodzene zosvetľuje tón pleti. Pomáha pri inhibícii enzýmov, ktoré sú zodpovedné za nadmernú produkciu melanínu v tele. Aktívne vďaka tomu zosvetľuje tmavé škvrny a stopy po akné. Preto používanie kozmetických produktov z perál pomáha zjednotiť tón pleti.

Perlový prášok aktivuje výmenné procesy v pokožke, zlepšuje krvný obeh, vyživuje a zvlhčuje, vyhladzuje vrásky, zosvetľuje pigmentové škvrny, dodáva pokožke sviežosť, pevnosť a pružnosť, zlepšuje farbu pleti.

Perlový púder je ľahký, jemný a drahocenný. Aplikujte na pokožku ľahkou a rovnomernou masážou.

 

Zloženie :

bambucké maslo, kokosový olej, kyselina palmitová, kyselina stearová, hydrogenated vegetable oil, silica silylate, parfém,

calcium sodium, borosilicate, mica, oxid titaničitý.

 

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie.

Nalejte masážny olej  do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž.

Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva na masáž tváre, ale aj celého tela.

Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia)  sa roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.