Masážna sviečka levanduľa a myrha 100 ml

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Masážna sviečka  v spojení levanduľa a myrha  poskytne výživnú a hydratačnú masáž, s upokojujúcou a omamnou vône levandule.

Vďaka svojej príjemnej vôni upokojuje telo, myseľ a uvoľňuje stres, ideálna na upokojujúcu masáž pred spaním.

Cena: 24,99 
Značka:LUTB101LAV

Popis

Masážna sviečka levanduľa a myrha 100 ml

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

Masážna sviečka  v spojení levanduľa a myrha  poskytuje výživnú a hydratačnú masáž, s upokojujúcou a omamnou vône levandule.

Levanduľový olej dokonale regeneruje pokožku, urýchľuje hojenie rán a upokojuje podráždenia.

Masážny olej Levanduľa ľahko preniká do pokožky, dokonale ju hydratuje, odstraňuje jemné vrásky, reguluje tvorbu kožného mazu, znižuje nadmernú mastnotu, napína zväčšené póry a regeneruje, čo spôsobuje, že proces hojenia je bezbolestný. Olej upokojuje a tónuje pokožku, pomáha zlepšovať a normalizovať krvný obeh.

Okrem svojich liečivých vlastností má levanduľa tiež jedinečné aromaterapeutické vlastnosti. Dokonale uvoľňuje, upokojuje nervový systém, uľahčuje zaspávanie, zmierňuje bolesti hlavy, dokonca pôsobí ako antidepresívum a zlepšuje náladu.

So sviečkou si môžete urobiť 2 – 3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu  masážnej emulzie negatívny vplyv.

Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FSC certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

Je navrhnutý tak, aby odvádzal prebytočné teplo, zamedzuje plytvaniu a umožňuje ľahké dávkovanie. Akonáhle je produkt spotrebovaný, džbánok sa stáva vyhľadávanou nádobou na ďaľšie použitie.

Kozmetické a masážne sviečky poskytujú možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

 

Výhody :

Levanduľový olej dokonale regeneruje pokožku, urýchľuje hojenie rán a upokojuje podráždenia.  Masážny olej Levanduľa ľahko preniká do pokožky, dokonale ju hydratuje, odstraňuje jemné vrásky, reguluje tvorbu kožného mazu, znižuje nadmernú mastnotu, napína zväčšené póry a regeneruje, čo spôsobuje, že proces hojenia je bezbolestný. Olej upokojuje a tónuje pokožku, pomáha zlepšovať a normalizovať krvný obeh.

Funguje dobre aj v kozmetike proti opuchom pod očami a vďaka vlastnostiam stimulujúcim prietok krvi a lymfy aj v prípravkoch znižujúcich celulitídu. Udržuje v pleti potrebnú hydratáciu, má čistiaci a upokojujúci účinok, obohacuje pleť o minerály, zmatňuje ju a vyhladzuje jemné linky a vrásky.

Olej z myrhy – povznášajúci a euforický, zvyšuje sebavedomie, znižuje strach a úzkosť, obnovuje optimizmus a energiu. Myrha je populárna vôňa, o ktorej sa hovorí, že prispieva k pokojnému spánku a poskytuje upokojujúce účinky pri strese.

 

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie.

Nalejte masážny olej  do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž.

Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva na masáž tváre, ale aj celého tela.

Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia)  sa roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.