Masážna sviečka mandľový kvet 100 ml

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Extrakt zo sladkých mandlí a pomarančového kvetu napomáha zachovaniu prirodzenej krásy Vašej pleti. Mandľový olej  patrí medzi najjemnejšie oleje a je možné ho používať aj na masáže tváre a dekoltu..

Cena: 24,99 
Značka:LUTB101MFA

Popis

Masážna sviečka mandľový kvet 100 ml

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

Extrakt zo sladkých mandlí a pomarančového kvetu napomáha zachovaniu prirodzenej krásy Vašej pleti. Mandľový olej patrí medzi najjemnejšie oleje a je možné ho používať aj na masáže tváre a dekoltu. Mandľový olej  pomáha zmierňovať príznaky starnutia a pomáha pri obnove a posilnení bariérovej funkcie kože. Je plný antioxidantov, ako je vitamín E, ktorý podporuje pokožku v boji proti voľným radikálom a dodá jej mladistvý a energický výraz.

Sladké mandle a bergamot v srdci oranžového kvetu a jazmínu, spojené v jemnom objatí vanilky, santalového dreva a jantáru.
Výnimočne bohatá, krémová, prírodná a harmonická vôňa Vás pohladí v hrejivých kvapkách výťažkov z pomarančových kvetov a sladkých mandlí. Zachováva prirodzene krásnu pokožku.  

So sviečkou si môžete urobiť 2 – 3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu  masážnej emulzie negatívny vplyv.

Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FSC certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

Je navrhnutý tak, aby odvádzal prebytočné teplo, zamedzuje plytvaniu a umožňuje ľahké dávkovanie. Akonáhle je produkt spotrebovaný, džbánok sa stáva vyhľadávanou nádobou na ďaľšie použitie.

Kozmetické a masážne sviečky poskytujú možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

 

Výhody :

Mandľový Olej : hydratuje, zvlhčuje a regeneruje pokožku, ale tiež pomáha zmierňovať známky starnutia, zlepšuje vzhľad pleti a dodáva jej jemnosť a hladkosť.

 

Extrakt  kvetu pomarančovníka – je výborným prostriedkom pre ošetrenie všetkých typov pleti, najmä však suchšej, zrelšej a mdlej pleti bez jasu. Pokožke navracia vitalitu, zjednocuje jej tón a rozžiaruje ju. Je vhodný i pre citlivú a dehydratovanú pleť, ktorú nedráždi, ale naopak, jemne upokojí prípadné podráždenie či začervenanieStimuluje a regeneruje a to rovnako ako pleť tak i vlasovú pokožku a pokožku celého tela

 

 Zloženie :

bambucké maslo, mandľový olej, kokosový olej,
palmový olej, kyselina palmitová, kyselina stearová, sójový olej,
extrakt z kvetu pomarančovníka, bavlnený knôt
kakaový maslo, parfém, linalool, škoricový alkohol, citral, kumarín,
eugen citronelol, limonén

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie.

Nalejte masážny olej  do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž.

Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva na masáž tváre, ale aj celého tela.

Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia)  sa roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.