Medová masážna sviečka Vivalu

Kozmetická a masážna sviečka určená na masáž tváre aj tela, poskytuje možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Samotná masáž s touto sviečkou Vás príjemne zrelaxuje a uvoľní, je vhodná na doplnenie energie.

Med mimoriadne hydratuje, a má antibakteriálne vlastnosti, čím sa stáva vhodným na prevenciu aj liečbu akné.

 

Cena: 24,99 
Značka:LUTB100HON

Popis

Medová masážna sviečka Vivalu 100 ml

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

So sviečkou si môžete urobiť 2 – 3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu  masážnej emulzie negatívny vplyv.

Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FSC certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

Je navrhnutý tak, aby odvádzal prebytočné teplo, zamedzuje plytvaniu a umožňuje ľahké dávkovanie. Akonáhle je produkt spotrebovaný, džbánok sa stáva vyhľadávanou nádobou na ďaľšie použitie.

Kozmetické a masážne sviečky poskytujú možnosť relaxácie a uvoľnenia nielen v kozmetickom a masážnom salóne, ale aj v domácom prostredí.

 

Výhody :

Medová masáž je luxusná procedúra, ktorú terapeuti používajú na upokojenie tela a mysle.

Med má silné antibakteriálne a antiseptické účinky a najmenej šesťdesiat druhov baktérií. Môže sa používať na citlivú pokožku a vie pomôcť zmierniť podráždenie.

Medová masáž je nielen príjemným prostriedkom a relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni, ale aj prostriedkom, ktorý dokáže ľudské telo zbaviť škodlivých toxínov.

Účinky medovej masáže môžete pocítiť prakticky ihneď. Po medovej masáži zostane koža hladká a krásne jemná, navyše vonia sladko ako med. Upokojí sa celý nervový systém, zvýši sa tok lymfatického systému, zlepší sa metabolizmus, odstránia sa toxíny a soli.

Medové masáže tiež zvyšujú imunitu a podporujú schopnosť organizmu sa čistiť. Medová masáž výrazne zlepšuje krvný obeh, a to aj v hlbších vrstvách pokožky.

 

Zloženie :

bambucké maslo, palmový olej, kokosový olej, kyselina palmitová, kyselina stearová, parfém, včelí vosk, hydroxicitronelal,

benzyl benzoate, bavlnený knôt.

 

 

Použitie :

Sviečku zapáľte a nechajte horieť približne 10 minút. Vonné a masážne oleje aj esencie sa rozpustia a sviečka je pripravená na použitie.

Nalejte masážny olej  do dlaní a môžete začať vykonávať relaxačnú masáž.

Kozmetická a masážna sviečka VIVALU sa využíva na masáž tváre, ale aj celého tela.

Zanechá pokožku na dlhú dobu jemnú a vláčnu.

Aby ste si atmosféru našich sviečok vychutnávali čo najdlhšie, je nutné po zapálení sviečku nechať horieť aspoň dovtedy, kým vosk (masážna emulzia)  sa roztopí po celej ploche. Sviečku môžete sfúknuť až potom. Pokiaľ sviečku sfúknete skôr, bude postupne horieť iba okolo knôtu a časom dohorí bez toho, aby sa okolitý vosk roztopil.

Kozmetický výrobok. Dermatologicky testované.