Sada na masáž tváre

Sada na masáž tváre

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí, vychutnajte si zážitok z masáže a rozmaznávajte Vašu pleť  s touto masážnou sadou.

Sada obsahuje Masážnu sviečku v spojení bambuckého a mandľového masla, MARK organic oil Argan, Set na masáž Jadeit gusha a valček.

Darčekový tovar nie je naaranžovaný, je zasielaný v ochranných obaloch, aby nedošlo pri transporte k poškodeniu výrobkov!

 

Cena: 60,50 
Značka:MS/SkOAG-1-1

Popis

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touto špeciálnou  masážnou sviečkou,  na báze bambuckého a mandľového masla, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela. Vychutnáte si relax a umocníte zážitok z masáže.

Je najvhodnejšou masážnou sviečkou na účely masáže tváre z našej ponuky. Vyjde asi na 20-30 masáží tváre a dekoltu. 

Bambucké maslo je vhodné pre všetky typy pleti – aj tie veľmi citlivé.  Je vláčne a hodvábne, neupcháva póry, je protizápalové.

Má anti-aging účinky, pomáha pleti na vytváranie kolagénu.

Obsahuje vitamín E a má ochranný faktor SPF 3-4. Zanecháva pokožku zamatovo hebkú, obsahuje mnoho antioxidantov a vitamín E a pomáha suchej a pnúcej pleti.
Hĺbková hydratácia a výživa pleti.

 

 

MARK organic oil Argan

 

BIO arganový olej je 100% čistý dar marockej prírody, elixír krásy a zdravia pre pokožku, vlasy a nechty. Získavaný je lisovaním z ručne zbieraných orechov arganovníka (Argania spinosa) z juhozápadného Maroka. Tento multifunkčný zázračný olej je bohatý na mastné kyseliny a vitamíny, vďaka čomu pôsobí ako prirodzená ochrana proti starnutiu a vysušovaniu pokožky a zároveň podporuje celkovú krásu vlasov a dodáva im stratenú pevnosť a lesk.

 

Kameň Gua – Sha z Jadeitu vám umožní komplexne sa postarať o stav vašej pokožky.

 

Masážny kameň Gua – Sha je vyrobená z prírodného kameňa – Jadeitu.

Jeho liečivé účinky sa využívajú sa najmä pri chorobách obličiek, na ktoré pôsobí svojou silnou liečivou energiouDetoxikuje, čím z tela odstraňuje jedovaté látky, zlepšuje bunkovú činnosť a uzdravuje kostrový systém. Jadeit odstraňuje podráždenosť, pocity strachu a úzkosti. Uľahčuje zvládanie chaotických situácií a bráni človeku podľahnúť panike. Dovoľuje človeku s pokojom a rozvahou prijať všetko, čo sa deje v jeho okolí. 

Gua –  Sha nástroje sa líšia tvarom a sú navrhnuté tak, aby kopírovali štruktúru kostí. Jemnou masážou dosiahnete zvýšenie cirkulácie a lymfatického toku v tvári. Čím vyššia je kvalita kameňa, tým lepší účinok. 

Masážou tváre s Gua – Sha sa zbavíte prebytočných tekutín z tkanív – opuchov. Pokožka bude viac prekrvená a vaša pleť pružná.

 pozitívny vplyv na psychiku a znižuje napätie v tvári.