Zvýhodnená sada na masáž tváre

 

Doprajte si SPA v domácom prostredí, vychutnajte si zážitok z masáže a rozmaznávajte Vašu pleť  s touto masážnou sadou.

Sada obsahuje Argánovú masážnu sviečku, Argan oil, Sadu bánk vo vrecúšku,  2 ks banky stredné, 2 ks banky malé na očné okolie.

 

 

 

Cena: 39,90 
Značka:LUTB100ARG-1

Popis

Zvýhodnená sada na masáž tváre  obsahuje

Masážna sviečka s argánovým olejom

Doprajte si SPA v domácom prostredí. S touoto špeciálnou  masážnou sviečkou, ktorá je určená ma masáž tváre ale aj celého tela, si vychutnáte relax a umocníte zážitok z masáže.

Argánový olej je známy pod názvom  ako marocké zlato, je uznávaný pre svoje anti – age účinky,  posilňuje krehké nechty a dodáva vlasom lesk.

So sviečkou môžete urobiť pravidelnú masáž tváre ale aj  2-3 masáže celého tela. Opakované nahrievanie sviečky nemá na kvalitu masážnej emulzie negatívny vplyv. Dno obalu je možné použiť ako odkvapkávaciu dosku. FCS certifikované ekologické obaly. Porcelánový džbánok je hygienický a praktický.

MARK organic oil Argan

BIO arganový olej je 100% čistý dar marockej prírody, elixír krásy a zdravia pre pokožku, vlasy a nechty. Získavaný je lisovaním z ručne zbieraných orechov arganovníka (Argania spinosa) z juhozápadného Maroka. Tento multifunkčný zázračný olej je bohatý na mastné kyseliny a vitamíny, vďaka čomu pôsobí ako prirodzená ochrana proti starnutiu a vysušovaniu pokožky a zároveň podporuje celkovú krásu vlasov a dodáva im stratenú pevnosť a lesk.

 

Set bánk/ vrecúško, 2 stredná banka na tvár, 2 ks malá banka na očné okolie, čistiaca kefka

Vákuová masáž pokožku aktívne hydratuje, čím následne umožňuje pleti prijať väčšie množstvo aktívnych látok. Silikónové, masážne banky, pri masáži jemne vťahujú pokožku z hlbších vrstiev fascií. Tým sa nám zvyšuje krvný prietok do masírovanej oblasti, pokožka sa rozjasní, prečistí, podporí sa  prietok lymfy, podporí sa tvorba kolagénu a elastínu.

Počas vákuovej masáže sa eliminuje jav stagnácie, metabolizmus a kožné dýchanie sa zvyšuje, pokožka je pevnejšia, zvyšuje sa jej odolnosť, tonus a elasticita. Bankovanie účinne pomáha aj v boji s pigmentovými škvrnami, zvýšením krvného prietoku do masírovanej oblasti, sa pokožka prečistí a rozjasní, následkom toho, sa postupne pigmentové škvrny zjemnia a odstránia. Takto sa začína omladenie pleti, ktorá sa stáva s hladkou, elastickou a žiariacou zdravím. Postupom času táto masáž zlepšuje pleť a zjemňuje jemné línie a vrásky.